Vytvořte si svůj zápisník

Někdy každý z nás hledá originální dárek, který by se ideálně hodil k našim potřebám, ale nejen k nim. Chceme něco osobního, něco, co by ukazovalo milovanému, že dárek je pouze pro ní nebo pro něj. Perfektním nápadem se často ukáže být osobní zápisník s potiskem.

To je něco, co si můžeme snadno objednat i na internetu – stačí jen několik kliknutí myší a pár minut, i když někdy je třeba se i hlídat – některé online tiskárny mají ve své databázi tolik vzorů, typů písem a barev, že zde můžeme uvíznout na dlouhé hodiny.

zápisník
zápisník

Je to jednoduché. Po vyhledání správného webu, kterých je na internetu spoustu (stačí do vyhledávače napsat „online tiskárna“ nebo „zápisníky s personalizací“), vytvoříme svůj vlastní zápisník. Na začátku stojí za to vybrat si typ zápisníku, který chceme dát někomu nebo sobě – v nabídce najdeme deníky, diáře (také přizpůsobené různým příležitostem, jako jsou svatby, narození dítěte, narozeninové párty), kuchařky, zápisníky na básně, příběhy, sny a nápady. Někdy máme možnost přizpůsobit vnitřní uspořádání každého z nich, jindy se rozhodneme pro konkrétní model. Pokud nic nesplňuje naše požadavky, stojí za to zavolat a požádat o konzultaci.

Pojďme se ale věnovat obálce, protože to je věc, která online tiskárnám ponechává největší prostor pro manévrování. Musíme si vybrat velikost našeho zápisníku, barvu a vzor obalu. V závislosti na nabízené základní nabídce budeme schopni najít něco pro dítě, dospívajícího, firmu nebo starší osobu ve vhodně vybraných barvách a s odpovídajícími písmeny. Připravené vzory pro osobní zápisníky s potiskem obvykle vyžadují zadání jména, data nebo příležitosti – stačí najít odpovídající pole. Pak přistoupíme k realizaci objednávky a určíme způsob doručení a platby. Není nic jednoduššího!

Napsat komentář