Internetové tiskárny

Velká část z nás, zejména staršího pokolení, dozajista poukáže na změny, které se uskutečnily při tisku snímků a obrázků. Sama si dokonale pamatuji, že ještě před několika lety se tiskárny navštěvovaly osobně a dohlíželo se na projekt při placení nebetyčných částek za tisk, který se trochu lišil od běžného formátu.

V dnešní době byl problém ve velké míře vyřešen, díky internetovým tiskárnám, které otevírají před svými zákazníky celou řadu možností, různorodost formátů a dosažení čím dál vyšších standardů kvality. Při práci grafika mám často do činění s různými tiskárnami, proto na znám toto téma od kopyta. Online tisk se stává snadným a přístupným pro všechny.

Kalendáře, bloky, desky, letáky, katalogy – vše můžeme bez problému vytvořit na základě naše vlastního projektu. Každá druhá on-line tiskárna nám s potěšením umožní přizpůsobit formát a námi vytvořenou grafiku k námi vybranému produktu.

Jedinou podmínkou jsou nejčastěji autorská práva k projektu a určená velikost, proto lze popustit uzdu fantazii a vytvořit nový výrobek přizpůsobený našim potřebám. Kromě toho tiskárny tohoto typu také nabízejí pro své stálé zákazníky při výběru nadměrného tisku slevy různého druhu a věci zdarma. Vyplatí se promyslet toto řešení a neomezovat se pouze na tradiční tiskárny.

Napsat komentář