Kalendáře-inzerujte své podnikání po celý rok

Kalendář je velmi důležitým nástrojem v práci. Bez něj by bylo těžké pamatovat na všechny závazky, jak uvnitř, tak i mimo kancelář. Úspěšně organizuje profesní a soukromý život. Je to také skvělý prostor pro celoroční reklamu. Můžete do něj vložit logo vaší společnosti, hesla, slogany, předvést své produkty nebo služby. Inteligentně vložený marketingový obsah má tendenci být efektivnější než klasická reklama. 

 

Jaký kalendář stojí za výběr?

Máme mnoho typů kalendářů, takže zajistíme, že každý najde něco pro sebe. Od minimálních velikostí, které jsou ideální do peněženky, až po velké povrchy na stěnu, na kterých je vhodné si dělat poznámky. Vyberte si z listových, stolních, jednodílných, třídílných, knižních nebo spirálových kalendářů. 

Zvažte, který formát nejlépe vyhovuje povaze vašeho podnikání a vašich zákazníků. Analyzujte, které produkty prodáváte – někdy místo toho, abyste předložili celou nabídku, jednoduše vystavte logo a přidejte k němu chytlavé heslo. To jsou klíčová rozhodnutí, která stojí za diskusi s marketingovým a kreativním oddělením. 

 

Uspořádejte pracoviště ve vaší společnosti

Kanceláře jsou plné poznámkových bloků, samolepících poznámek a dalších materiálů, na kterých zaměstnanci zaznamenávají důležité otázky. Tímto způsobem každý bude moci vést svůj vlastní plán a nikdy mu neunikne žádné důležité setkání. 

Již nyní se ujistěte, že rok 2020 začíná kalendářem, který je ideální pro vaše potřeby a bude také propagovat vaši firmu. Roznášejte výtisky mezi zákazníky a ujistěte se sami, jak efektivní je propagace tohoto typu. 

Napsat komentář