5 Důvodů, proč milovat vizitky MultiLoft

MultiLoft vizitky jsou někdy označovány jako kašírované, prémiové nebo zkrátka: vizitky s WOW efektem. Kdo je viděl, ví a kdo neviděl-nechť lituje. Zde je 5 důvodů, je opravdu ocenit.

1. Vizitky MultiLoft – efektně vícevrstvé

Vizitky Multiloft jsou téměř třikrát silnější než klasické vizitky. Skládají se ze 3 pevně lepených vrstev-každá váží 270 g. Efekt? Robustní a tvrdá vizitka 810 g, která se nebojí záhybů a poškození a která bude hrdě nosit i ty největší pozice a jména.

2. Ve vizitce Multiloftu je důležitý barevný interiér

Kouzlo prémiových vizitek spočívá v jejich středu. Kromě nápadu na tisk přední a zadní strany se také můžeme rozhodnout, jakou barvu bude mít vnitřní vrstva. Existuje 12 možností na výběr-takže můžeme snadno vytvořit konzistentní projekt. Barvu střední vrstvy si můžeme vybrat podle našeho loga, vzoru, značkových barev, počasí nebo kabelky. Vizitka s barevnými hranami je celá naše.

3. Kašírovaná vizitka ví, jak vás dobře představit

Vizitka MultiLoft je trpělivá, laskavá, nezávidí-za to může u konkurence vyvolat vážnou závist. Díky ní můžete vyniknout a tím zvýšit pravděpodobnost, že budete zapamatován. Originalita je v ceně a vizitky s barevnými hranami jsou v módě. Vsaďte na stylové vizitky a představte se z lepší stránky.

4. Vizitka Premium-udržuje tvar

 Prémiové vizitky mají jedinečný účinek – v univerzálním formátu. Věděli jste, že vizitky MultiLoft lze objednat v typických velikostech: tedy 85 × 55 nebo 90 × 50 mm? Díky tomu se úspěšně vejdou do kapsy, peněženky a vizitkáře. Prémiová vizitka má dobré strany, stejně jako jasné, barevné hrany. Tyto vizitky mají sílu a díky tomu, že jsou odolné a silné, budou po dlouhou dobu udržovat dobrý tvar. Jednoduše řečeno: je těžké je ohýbat. Vizitka MultiLoft vydrží mnoho obchodních jednání a intenzivní afterparty – můžete se na to spolehnout!

5. Vizitka MultiLoft je univerzální

Vizitka premium funguje jako firemní i osobní vizitka. V závislosti na projektu to může být elegantní vizitka, kreativní vizitka pro někoho na volné noze nebo jen naše vizitka. Stačí procházet volné šablony vizitek MultiLoft, abyste zjistili, že mají více tváří.

 

Napsat komentář